Kolejny obóz letni za nami. Czy udany? Niech ocenią uczestnicy i rodzice. Wycieczka w Tatry, treningi w COS-ie, basen w Chochołowie, zabawy terenowe w lesie, rzece i łąkach, zawody z pucharami i medalami, ogniska i inne mniejsze atrakcje. Grafik zajęć wypełniony po brzegi. Odwyk od telefonów i słodyczy. Z jednej strony szereg zasad i dyscyplina, której wymagamy od dzieci a z drugiej pomoc, wsparcie, wieczorne rozmowy motywacyjne i zwykłe, szczere rozmowy o wysiłku, pracy, sukcesach i porażkach, treningu o tym wszystkim co można przekazać dzieciom by po tym tygodniu wróciły do domu z nową, pozytywną dawką emocji, myśli i postanowień.
Dziękuję właścicielom ośrodka Pokoje Gościnne ZYNGRA za gościnę. Serdeczne polecam ten ośrodek pod każdym względem. Dziękuję firmie Machiko Sportswear za wykonanie koszulek dla dzieci – pełen profesjonalizm. Po raz kolejny transport zapewniła nam firma Fentrans – autobus do dyspozycji na tydzień, mocno ułatwia planowanie. Puchary i medale wykonała firma Studio Foto-Art – szybko i profesjonalnie.
Największe podziękowania dla kadry obozu: Dariusz Graf, Krzysztof Głaz, Jakub Kucharski – trudno o lepszych ludzi do współpracy.
Relacja zdjęciowa z obozu pod poniższym linkiem:

https://photos.google.com/share/AF1QipPOxrPqS15c7LZspHJEHeCO2DFM1v1nLCOreuTWzxoDVmtWypouStSEEKbi_T37IQ?key=Wjd2d1JkeW9kM2pmNEdYdk9oa3loSEw0a3gta05R&fbclid=IwAR00iIt50aYKA-mbj3Bvv6vziqUzqXLUlfTSpNQCbopMXiJmRBkydXIuIzU

Z nadzieją na kolejny udany obóz – trener M.

Zadzwoń teraz