INFORMACJE DLA OSÓB NOWOZAPISANYCH

 1. Proszę o wypełnienie i oddanie następujących dokumentów: deklaracja, polityka prywatnosci, zgoda na przetwarzanie wizerunku, kwestionariusz sanitarny. Wszystko dostępne u trenera lub do pobrania ze strony judolubliniec.pl
 2. Każda trenująca osoba musi posiadać potwierdzenie lekarskie o braku przeciwwskazań do treningu judo. Badania może wykonać lekarz rodzinny, nie koniecznie z uprawnieniami medycyny sportu. Po badaniach lekarz wbija pieczątke w dwóch miejscach: na deklaracji członkowskiej którą oddajecie Państwo trenerowi oraz w książeczce sportowo – lekarskiej. Książeczkę można pobrać u trenera. Oprócz badań jest tam ewidencja stopni i potwierdzenie przynależności do klubu. Przechowujemy ją w domu. Zabieramy ją na każde zawody, egzaminy i w innych podobnych sytuacjach. Badania są ważne rok czasu.
 3. Opłaty za treningi wyszczególnione są w cenniku. Płacić można przy biurku gotówką lub przelewem. Dane do przelewu na stronie internetowej lub przy biurku na sali.
 4. Regulaminy obowiązujące wywieszone są na tablicy ogłoszeń lub dostępne do wglądu u trenera.
 5. Judogę (strój do treningu) można zamówić u trenera lub zakupić we własnym zakresie. Zaleca się kolory biały i niebieski. Na początku przygody z judo można śmiało trenować w dresie, getrach, koszulce i zakupić strój w dogodnym momencie.
 6. W klubie obowiązują zasady sanitarne oraz wytyczne rządowe na okres epidemii.
 7. Informacja o treningach w poniedziałek ukaże się niebawem. Zajęcia będą darmowe!

INFORMACJE DLA OSÓB JUŻ TRENUJĄCYCH

 1. Deklaracji członkowskiej ponownie wypełniać nie trzeba
 2. Każda osoba musi oddać wypełniony kwestionariusz sanitarny (dostępny na miejscu lub do pobrania ze strony judolubliniec.pl)
 3. Należy ponowić badania lekarskie. Badania mają być wbite do książeczki sportowo – lekarskiej. Książeczka dostępna u trenera. Jeśli ktoś ma książeczkę starą, bez miejsca na badania, to zwykłe zaświadczenie wpina do ksiązeczki. Zaświadczenie może wydać lekarz rodzinny. Książeczkę z badaniami oraz w nowej wersji z ewidencja stopni, przechowujemy w domu. Zabieramy ją na każde zawody, egzaminy i w innych podobnych sytuacjach.
 4. Opłaty za treningi wzrosły o 5 złotych, proszę pamiętać robiąc przelew.
 5. W klubie obowiązują zasady sanitarne oraz wytyczne rządowe na okres epidemii.
 6. Proszę odebrać zamówione koszulki.
 7. Informacja o treningach w poniedziałek ukaże się niebawem. Zajęcia będą darmowe!
Zadzwoń teraz